#1 2011-02-14 17:02:07

Clymore

Saiyan

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 5
Punktów :   

Pomysły

Nie będę ci spamił na gg. Opiszę wszystko tu, a potem się ten temat usunie.

Zacznę od najważniejszego. PBF ten, jak zauważyłem polega głównie na sparringach i treningach, bo nie ma miejsc w które możesz sobie pójść i tam coś porobić (wyjątkiem są przygody). Trzeba więc zrobić tak, by się to ludziom nie znudziło.

Po 1. Najlepiej zrobić, by treningi musiały być porządnie opisane. Nie powinni także gracze pisać ile godzin będą trenować, tylko zakończą, a potem napiszą ile trenowali, bo nieraz takie coś przeszkadza. Wtedy dopiero zaakceptuje admin.

Po 2. Powinno dać się graczom prowadzić przygody. Robili by oni swój temat. Opisywali wszystko. Ile ludzi potrzebują. Gdyby admin zaakceptował i ludzie by się pozgłaszali mogli by zaczynać.

Następna rzecz. W KP muszą gracze opisać swój charakter i wygląd, bo to ułatwi sprawę.

Mocy postaci nie powinno określać KI, które dość szybko się kończy. Można by wymyślić jakąś moc, którą obliczało by się w jakiś sposób.

Dodać ograniczenia i dodać więcej ras (o wiele więcej, mogę jakieś powymyślać). Nie chcesz przecież, żeby na forum byli sami Saiyanie. Tak myślę. Podam przykład (na poczatek niech będzie mało miejsc. Jak graczy będzie przybywać, to się będzie powiększać)
Saiyanie: 1/3
Demony: 1/4
Androidy: 1/6
Nameczanie; 1/6
Saiyan jest najmniej, bo to najbardziej oblegana rasa.

Trzeba też zbudować jakiś system. Jeżeli gra polega głównie na walkach (w szczególności pomiędzy graczami) nie będzie wygodnie dla admina, jak będzie musiał każdemu odpisywać, czy trafił, zrobił unik itp.

Dodać smocze kule, które zdobyć będzie można na eventach i gdzieś jeszcze (potem się wymyśli)

Na razie to tyle, jak coś mi jeszcze wpadnie do głowy, to napisze ci na GG.

Offline

 

#2 2011-02-14 17:08:47

Saturo

Kaio

Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 77
Punktów :   
Ranga: Kaio

Re: Pomysły

Cytat: Mocy postaci nie powinno określać KI, które dość szybko się kończy. Można by wymyślić jakąś moc, którą obliczało by się w jakiś sposób

Nie rozumiem jaką moc   I Jaki inny sposób? Na resztę się zgadzam, a na to może po przetłumaczeniu
Ras więcej... Czyli chodzi ci o Ludzi? Bo tylko to mi przychodzi do głowy. Pomyśle.. a ty spróbuj mi ten cytat wytłumaczyć xD


KP:http://www.namek.pun.pl/viewtopic.php?id=36

Demon Fan
http://img2.lln.crunchyroll.com/i/spire4/02262008/a/4/e/d/a4edd89bc65400_full.jpg

Offline

 

#3 2011-02-14 19:07:53

Clymore

Saiyan

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pomysły

No tak, napisałem to dość chaotycznie... Cóż... Ta moc mogłaby być sumą wszystkich statystyk np.
Siła: 4
Wytrzymałość: 2
Szybkość: 10
Reakcja: 2
Zręczność: 2

Moc(to ta mierzona na scouterze na przyklad): 20

Co do ras. Są różne. Kaioshini, Ludzie, Chanelingi, Half-Saiyanie, i wiele wiele wiecej.

Offline

 

#4 2011-02-14 22:02:58

Saturo

Kaio

Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 77
Punktów :   
Ranga: Kaio

Re: Pomysły

Za dużo roboty może później, Teraz trzeba się podstawami zająć. A skoro już przy tym to co myślisz o podbijaniu planet? Klany będą walczyć o planety (coś jak wojny klanowe) i z tych planet jakiś zysk

Jeśli chodzi o tą moc, to pomysł dobry, ale jak nabijesz tyle stat co min. Goku w 1szej walce z Vegetą 21.000 pkt mocy , Chyba że by się dodawało do tego ki. Narazie pomyśle.


KP:http://www.namek.pun.pl/viewtopic.php?id=36

Demon Fan
http://img2.lln.crunchyroll.com/i/spire4/02262008/a/4/e/d/a4edd89bc65400_full.jpg

Offline

 

#5 2011-02-15 15:39:20

Clymore

Saiyan

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pomysły

Podbijanie planet? Coś jak w kosmicznych? Hmm... Dobry pomysł. Tylko trzeba to dobrze opracować.

Co do stat. Mogłoby być też jakoś inaczej. Np.
Siła: 4
Wytrzymałość: 2
Szybkość: 10
Reakcja: 2
Zręczność: 2

Moc: 200

Jak widzisz od razu jest więcej. W tym przykładzie pomnożyłem wszystkie staty x10. Można pokombinować jakoś i wymyślić ciekawy system.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fragordie.pun.pl www.serjtankian.pun.pl www.dojonandb.pun.pl www.0online.pun.pl www.java24.pun.pl